ارسالی از اعضای گروه

سلام به همه ی دوستان.

من ترم قبل (ترم تابستون ۲۰۱۹) امتحان کارلسروهه رو شرکت کردم که متاسفانه قبول نشدم و اینجا تجربه ی امتحان رو با شما در میان میگذارم.

امتحان ساعت ۹ صبح شروع شد و به صورت کامپیوتری بود. به این شکل که هرکس پشت یک سیستم میشینه و از طریق پرتال سایت کارلسروهه وارد اکانت خودش میشه و امتحان میده. اکانت رو از زمان دریافت پذیرش میتونید خودتون بسازید که توی پذیرش راهنمایی کردن چطوری این کار رو بکنین. توی سالن امتحان هم مراقب ها همه ی مراحل رو قدم به قدم توضیح میدن و مطمئن میشن که همه وارد اکانت شده باشن. از این نظر جای نگرانی نبود.

امتحان شامل دو بخش لوکه و ریاضی بود که اول با لوکه شروع میشد. ۸ تا لوکه با تم های مختلف به ما دادند که هرکدوم وقت مشخصی داشت و بعد از اون تایم دیگه شما نمیتونستین به نوشتن ادامه بدین و خودش به صورت خودکار میرفت لوکه ی بعدی. نمره ی لوکه رو بلافاصله بعد از اتمام بخش به شما نشون میدند و فکر میکنم بالای ۶۷ درصد رو قبول میکنند.

بعد از اون چند دقیقه استراحت داشتیم و بخش دوم که ریاضی بود رو شروع کردیم. ریاضی سوالاتی با سطح بالاتر از حد معمول (به نسبت بقیه ی کالج ها) داشت و شیوه ی پاسخ گویی به صورت چند گزینه ای هست اما تعداد گزینه ها بسیار زیاده و شما امکان انتخاب چند تا رو به صورت همزمان دارید. فهرست مطالبی که در امتحان میاد و نمونه سوالات رو میتونین از سایت کالج پیدا کنید.

نتایج حدود ۴ روز بعد اعلام شد.

#تجربه_شخصی

#کارلسروهه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت / سئو سایت / تبلیغات گوگل Jennifer Jennifer خبر های دنیای تکنولوژی مرجع رسمی پروژه های تولید محتوا و ساخت بازی در ایران کسب درآمد از اینترنت تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی قائم سرویس موزیک ъlսε- ოսรIƈ دانلود رایگان سریال ترکی